Доброго ранку громадо!
Ніч у громаді минула без надзвичайних подій. Дякуємо Силам оборони, які самовіддано боронять від ворога небо та рідну землю.
Всі актуальні та життєво важливі питання знаходяться на постійному контролі.
Всі служби працюють, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста.
Воїни, які охороняють та захищають державні кордони.
Прикордонники.
Першими зустріли ворожий вогонь під час вторгнення російських військ в Україну і саме прикордонники стали першими захисниками та жертвами війни, розв’язаної кремлем.
Щиро вдячні вам за службу, за мужність та відданість!
Дякуємо та низько вклоняємося кожному, хто поклав своє життя за Україну…
Російське зло має залишити нашу землю, щоб нарешті настав мир, щоб у спокої зростали наші діти. Ми обов’язково повернемо свої кордони та більше ніколи не допустимо агресора на нашу землю.
З Днем прикордонника!
Слава Україні!
Бажаю всім спокійного вівторка!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь