Доброго ранку!
На території міста та громади протягом цієї ночі надзвичайних подій не зафіксовано.
Всі служби працюють, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста.
В штатному режимі продовжують працювати об'єкти інфраструктури, заклади соціального спрямування, підприємства, установи та організації громади. Медичні заклади працюють та надають всі необхідні послуги населенню. Оперативно вирішуємо виниклі нагальні питання забезпечення потреб мешканців.
Бажаю всім спокійного та продуктивного дня!
Міський голова,
Геннадій Лебідь