Доброго ранку!
На території міста та громади протягом цієї ночі надзвичайних подій не зафіксовано.
Всі актуальні та життєво важливі питання знаходяться на постійному контролі.
Всі служби працюють, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста.
Бажаю всім спокійного та продуктивного четверга!
Міський голова,
Геннадій Лебідь