Доброго ранку!
Протягом ночі у місті та громаді – без надзвичайних подій. Вдячні оборонцям за захист.
Комунальні та всі інші служби працюють в штатному режимі.
За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА, гучно цієї ночі було у Синельниківському районі, де від ворожої атаки постраждали 5 людей.
Бажаємо швидкого одужання постраждалим. Тримаємося.
Мирного всім неба та спокійного дня!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь