Доброго ранку!
Протягом цієї ночі надзвичайних подій на території громади та міста не сталося.
Спільно з фахівцями проводиться щоденний моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації в населених пунктах громади.
На постійному контролі підготовка до нового навчального року. Здійснюється комплекс заходів, щоб діти отримували якісну освіту в комфортних умовах.
Продовжуємо готуватися до опалювального періоду в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Вдячний кожному причетному за чітко скоординовану роботу!
Дякуємо нашим захисникам та захисницям. Працюємо на спільну Перемогу!
Мирного та Спокійного дня!
Міський голова,
Геннадій Лебідь