Шановні аграрії Верхньодніпровської громади!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята –
Дня працівників сільського господарства.
Сьогодні ми святкуємо День працівників сільського господарства у найскладніший час за весь період незалежності України, але попри все, працівники сільського господарства мужньо тримають свій фронт.
Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, у селі і в місті, щодня долучаються до важливих аграрних справ.
Це — свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Висловлюю щиру подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне
зростання агропромислового комплексу громади, всім, чиє життя
невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
Щиро дякую Вам, працівники сільського господарства,
за любов до землі, мудрість і витримку.
Зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я,
благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.
Хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання!
Низький уклін за вашу щоденну працю!
Миру та Перемоги!
З повагою,
Верхньодніпровський міський голова
Геннадій Лебідь