26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії.
На рівні із Збройними Силами України воїни Національної Гвардії України знищують окупантів на передовій та крок за кроком звільняють українську землю від ворога.
Пишаємося кожним та кожною, хто обрав справою свого життя захист Української держави та її народу.
Шановні нацгвардійці, мужні, відчайдушні наші охоронці!
Дякуємо вам за кожен новий день під вільним українським небом.
Зичу усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності, миру, професійного самовдосконалення та удачі на військовій службі. 🇺🇦🇺🇦
Нехай оберігає вас Господь!
Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя задля встановлення миру і спокою на рідній землі.
Слава Україні!
Верхньодньодніпровський
міський голова. Геннадій ЛЕБІДЬ