Доброго ранку, гарного всім настрою!
Сигнали тривоги дві сповіщали про небезпеку. На території громади та міста за минулу добу надзвичайних подій не зафіксовано.
Всі служби працюють, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста.
❗Реагуйте на сигнали повітряної тривоги, уникайте скупчення людей, дотримуйтесь всіх правил безпеки, бережіть себе та своїх близьких!
Працює офіційний сайт контакт центру Верхньодніпровської громади: https://kc.vdnotg.bissoft.org
Бажаю Всім мирного та вдалого робочого тижня!
Міський голова
Геннадій ЛЕБІДЬ