З новим днем, громадо!
Тривожний ранок для України. За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА вночі та ранком в області працювала ППО.
Зараз у звʼязку з повітряною загрозою енергетики запровадили аварійні відключення електроенергії. Ситуація в громаді контрольована, усі служби працюють.
Дякуємо нашим захисникам!
Хай день буде спокійним!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь