Доброго ранку!
Протягом цієї ночі надзвичайних подій на території громади та міста не сталося.
Продовжуємо готуватися до опалювального періоду в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Вдячний кожному причетному за чітко скоординовану роботу!
Дякуємо нашим захисникам та захисницям.
Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу.
Мирного та Спокійного дня!
Міський голова,
Геннадій Лебідь