Доброго ранку громадо!
На території громади вночі було тихо – без надзвичайних подій.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за сміливість, відданість та кожен новий день.
Дбайте про медіаграмотність в умовах війни. Не передавайте далі інформацію, якій немає офіційних підтверджень. Довіряйте лише повідомленням, наданим інформаційними ресурсами державних структур.
Бажаю всім спокійного дня та мирного неба!
#Міський_голова
#Геннадій_Лебідь