Доброго ранку!
Завдячуючи нашим захисникам на території громади ніч минула спокійно, надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Об’єкти інфраструктури працюють в штатному режимі. Продовжуємо рухатись до Перемоги. Всі актуальні та важливі питання. ❗Прошу бути обережними та обачними - у разі сповіщення про повітряну небезпеку - негайно прямуйте до найближчого укриття або дотримуйтесь правила 2-х стін.
Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх близьких!
Мирного неба!
Міський голова,
Геннадій Лебідь