Доброго ранку!
Ніч минула з повітряними тривогами.
Надзвичайних подій на території міста не зафіксовано.
Всі підприємства, установи, організації, об'єкти інфраструктури здійснюють свою діяльність у штатному режимі. Оперативно вирішуємо виниклі нагальні питання забезпечення потреб мешканців.
Пам’ятаємо про ворожі інформаційні вкиди, тому в медійному просторі використовуємо виключно перевірену інформацію.
Працює офіційний сайт контакт центру Верхньодніпровської громади: https://kc.vdnotg.bissoft.org
Прошу дотримуватись комендантської години та відповідально ставитись до сигналу повітряної тривоги!
Мирного неба!
Міський голова,
Геннадій Лебідь