Доброго ранку!
Ніч з повітряною тривогою без надзвичайних подій.
Всі підприємства, установи, організації, об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.
Продовжуємо координувати роботу служб, які забезпечують сталу життєдіяльність населених пунктів громади в умовах воєнного стану.
Спільно з силовими відомствами вживаємо заходи для посилення обороноздатності громади контролюємо безпекову ситуацію.
Відпрацьовуємо питання соціально-економічного розвитку громади, наповнення та виконання місцевого бюджету.
Вдячний кожному, хто на лінії фронту і в тилу забезпечує наш захист та наближає Перемогу!
В новий день – з новими силами.
Мирного неба!
Міський голова,
Геннадій Лебідь