Доброго ранку!
Протягом цієї ночі надзвичайних подій на території громади та міста не сталося.
За інформацією Дніпропетровської ОВА, вночі оборонці ПвК «Схід» збили над областю ворожий безпілотник.
Дякуємо нашим захисникам, які боронять рідну землю, дякуємо всім, хто допомагає ЗСУ.
Продовжуємо готуватися до опалювального періоду. Заходи з проведення регламентних робіт щодо підготовки теплових мереж, систем опалення та водопостачання до осінньо-зимового сезону здійснюються за планом. В громаді йдуть жнива. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість ростити та збирати хліб під мирним небом!
Працюємо на спільну Перемогу!
Мирного та Спокійного дня!
Міський голова,
Геннадій Лебідь