Доброго ранку!
Ніч у громаді минула тихо. Вкотре дякуємо нашим захисникам та захисницям, що можемо зустрічати ранок вдома.
Всі актуальні та життєво важливі питання знаходяться на постійному контролі.
Під час повітряних тривог дбайте про безпеку!
Хай день буде спокійним!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь