Доброго ранку!
Ніч у громаді минула без надзвичайних подій. Наш захист та громадська безпека цілодобово під контролем військових, представників силових структур та правоохоронних органів. Продовжуємо тримати питання життєдіяльності населених пунктів громади під контролем.
Всі підприємства, установи, організації, об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.
За інформацією метеорологів, найближчими днями очікується зниження температури повітря, товщина снігового покрову може сягати 10-15 см. На дорогах можлива ожеледиця. Задля уникнення аварійних ситуацій на дорогах, ДСНС просить водіїв подбати про зміну літньої гуми на зимову.
В новий день – з новими силами.
Мирної п’ятниці!
Міський голова
Геннадій Лебідь