Доброго ранку!
Ніч була тихою у громаді. Сигнали повітряної тривоги сповіщали про небезпеку. Надзвичайних подій на території міста та громади не зафіксовано. Завдяки нашим захисникам на ранок 17 квітня на території громади ситуація зберігається стабільною. Всі служби працюють, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста. Продовжуємо координувати роботу служб, які забезпечують життєдіяльність об'єктів інфраструктури.
Комунальні служби працюють щодня.
Бажаю вам міцного здоров'я, сил та витримки!
Всім вдалого тижня та мирного понеділка!
Міський голова Геннадій Лебідь