Доброго ранку, громадо!
На території громади та міста протягом ночі минулося без надзвичайних подій. Ворог атакує мирні українські міста.
Не нехтуйте правилами безпеки та бережіть себе.
Дякуємо оборонцям за захист!
Спокійного вівторка!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь