Доброго ранку, громадо!
Вночі на території їх громади та міста минулося без надзвичайних подій. Оборонці неба збили в області ворожий БпЛА. Працював підрозділ ПвК "Схід", про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА.
Дякуємо Силам оборони за захист, працюємо на Перемогу.
Тихого усім дня!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь