Доброго ранку!
Ніч на території громади та міста минула тихо.
За інформацією від Дніпропетровської ОВА, воїни з ПвК "Схід" знищили над Дніпропетровщиною 2 ворожі БпЛА. Дякуємо нашим оборонцям!
Ранок розпочали із засідання штабу територіальної оборони Верхньодніпровської громади, за участю правоохоронних та силових структур. Опрацюємо подальші заходи запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, створення належних безпекових умов на територіях населених пунктів громади.
Дякуємо нашим Захисникам, за щоденний захист!
Бажаю всім спокійного понеділка та продуктивного робочого тижня!
#Міський_голова #Геннадій_Лебідь