Доброго ранку!
Ніч у громаді минула без надзвичайних подій. Наш захист та громадська безпека цілодобово під контролем військових, представників силових структур та правоохоронних органів.
Всі підприємства, установи, організації, об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.
В новий день – з новими силами.
Мирної п’ятниці!
Міський голова
Геннадій Лебідь