Доброго ранку!
Протягом цієї ночі на території громади надзвичайних подій не сталося.
Комунальні та всі інші служби, підприємства, установи і організації працюють в звичайному режимі.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям, допомагаємо ЗСУ та віримо в Перемогу.
Вдалого всім четверга!
Міський голова,
Геннадій Лебідь