Доброго ранку, шановні мешканці громади!
Ніч минула без тривог та надзвичайних ситуацій. Станом на 28 листопада у місті та громаді все нормально. Всі системи життєзабезпечення працюють в звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. Дякуючи Збройним силам України та територіальній обороні тиждень в громаді минув без надзвичайних ситуацій. Ранок розпочали із чергового засідання штабу територіальної оборони Верхньодніпровської громади, за участю правоохоронних та силових структур, розглянули питання щодо вжиття додаткових заходів безпеки допомоги територіальній обороні і Збройним Силам України. На щотижневій оперативній нараді спільно зі старостами всіх старостинських округів поставлено до вирішення ряд питань та доручень. Всі актуальні та життєво важливі питання знаходяться на постійному контролі.
Ситуація в енергосистемі залишається складною, тому вкотре нагадую, що потрібно заощаджувати та максимально економно користуватися побутовими пристроями, аби не перенавантажувати систему. У зв‘язку з можливістю нових ударів по енергосистемі раджу завжди мати запас води на декілька днів та тримати мобільні пристрої і Power Bank в зарядженому стані.
Вдячний всім, хто дослухається до закликів заощаджувати електроенергію та допомагає нашим енергетикам!
❗Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. По можливості, йдіть в укриття. Пам'ятайте про правило "двох стін".
Бажаю всім мирного понеділка та вдалого робочого тижня!