25.11.2022р. Інформує Верхньодніпровський міський голова Геннадій ЛЕБІДЬ.
опубліковано 25 листопада 2022 року о 10:14

Доброго ранку!   

Дякуючи нашим захисникам на ранок  25 листопада на території громади та міста  ситуація зберігається стабільною, надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Працівники правоохоронних органів та ДСНС працюють в посиленому режимі, підтримуючи громадську безпеку. Попри військовий стан та надскладну ситуацію в країні уважно стежимо за чистотою та порядком в місті та на території громади. 

Відновлено електроживлення та водопостачання . Енергетики працюють 24/7.

Не перевантажуйте систему енергоємними приладами. Зведіть споживання електроенергії до мінімуму. Це дасть можливість  уникнути додаткових відключень, а також повністю повернути світло мешканцям нашої громади. Відзначаю розуміння і підтримку з боку мешканців нашої  громади. Враховуючи дану ситуацію рекомендую всім мати  запас води!

Бережіть своїх рідних та близьких!

Низький уклін всім нашим воїнам-захисникам!  

Бажаю Всім  мирного та вдалого дня!!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux