Доброго ранку!
Дякуючи нашим захисникам на ранок 25 листопада на території громади та міста ситуація зберігається стабільною, надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Працівники правоохоронних органів та ДСНС працюють в посиленому режимі, підтримуючи громадську безпеку. Попри військовий стан та надскладну ситуацію в країні уважно стежимо за чистотою та порядком в місті та на території громади.
Відновлено електроживлення та водопостачання . Енергетики працюють 24/7.
Не перевантажуйте систему енергоємними приладами. Зведіть споживання електроенергії до мінімуму. Це дасть можливість уникнути додаткових відключень, а також повністю повернути світло мешканцям нашої громади. Відзначаю розуміння і підтримку з боку мешканців нашої громади. Враховуючи дану ситуацію рекомендую всім мати запас води!
Бережіть своїх рідних та близьких!
Низький уклін всім нашим воїнам-захисникам!
Бажаю Всім мирного та вдалого дня!!