Доброго ранку!
Дякуючи нашим захисникам на ранок 18 листопада на території громади та міста ситуація зберігається стабільною, надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Працівники правоохоронних органів та ДСНС працюють в посиленому режимі, підтримуючи громадську безпеку. Попри військовий стан та надскладну ситуацію в країні уважно стежимо за чистотою та порядком в місті та на території громади.
17-23 листопада очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг та дощ. Можливе утворення снігового покриву висотою 3-8 см. На дорогах ожеледиця.
Бережіть своїх рідних та близьких!
Низький уклін всім нашим воїнам-захисникам!
Бажаю Всім мирного та вдалого дня!!