Доброго ранку!
Ніч минула з повітряними тривогами, але обійшлося без надзвичайних подій. Дякуючи нашим захисникам в нашій громаді ситуація зберігається стабільною. На ранок 10 серпня на території громади та міста ситуація зберігається стабільною, надзвичайних ситуацій не зафіксовано.
Оперативно вирішуємо виниклі нагальні питання забезпечення потреб мешканців.
Працює соціальна сфера, нараховуються всі види допомог незахищеним верствам населення. Під особливим контролем перебуває надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
❗Не забуваємо про інформаційну війну, яку веде проти нас ворог - ретельно ставимось до повідомлень та їх джерел. Наше основне завдання на сьогодні - тримати міцний тил, це і є наш внесок в Перемогу та боротьбу за нашу незалежність.
Пишаємось мужністю та стійкістю наших захисників! Бережіть себе та своїх близьких!
Бажаю Всім мирного та вдалого дня!!