Зміни в наданні соціальних послуг.
опубліковано 08 червня 2021 року о 08:13

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Верхньодніпровської міської ради» інформує, що згідно Закону України «Про соціальні послуги» та Постанови Кабінету міністрів України від 01червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»  передбачено надання  платних соціальних  послуг особам  похилого  віку,  інвалідам,  сім’ям з дітьми, молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах та іншим вразливим верствам населення  в залежності від їхнього середньомісячного сукупного доходу, обрахуванням якого займається відділ соціальної політики та соціального захисту населення Верхньодніпровської міської ради.

З 01 червня 2021 КУ «Центр надання соціальних послуг» Верхньодніпровської міської ради» переходить до надання платних соціальних послуг. Але платить доведеться не всім. Центр надаватиме соціальні послуги в порядку передбаченому діючим законодавством:

 • за рахунок бюджетних коштів;
 • з урахуванням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;
 • за рахунок отримувача соціальних послуг/третіх осіб.


На отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів мають право:

особи, які постраждали від торгівлі людьми;

постраждалі  від домашнього насильства;

діти  з інвалідністю;

особи  з інвалідністю І групи;

діти-сироти, діти, позбавлені  батьківського піклування та особи з їх числа до 23 років;

сім’ї  опікунів, піклувальників;

прийомні  сім’ї  та дитячі  будинки  сімейного типу;

сім’ї  патронатних вихователів;

особи, сукупний середньомісячний дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для відповідних категорій осіб.

Також за рахунок бюджетних коштів всім категоріям осіб надаються соціальні послуги з інформування, консультування, представництва інтересів та соціальні послуги, що надаються екстрено (кризово).

На надання безоплатної соціальної послуги  догляд вдома  мають право особи похилого віку чи інваліди, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів  і  не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнанні інвалідами в установленому порядку..

З установленням диференційованої плати в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, надаються соціальні послуги отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткові мінімуми, але  не  перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.

 За рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб надаються соціальні послуги особам/сім’ям, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.


Вартість соціальних послуг розраховано згідно Наказу Мінсоцполітики від 07 грудня 2015 року № 1186 «Про затвердження методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг» та Постананови Кабміну від 01 червня 2020 року № 428 «Про затвердження порядку регулювання тарифів на соціальні послуги».Додаток: Розрахунок тарифів на послуги.xlsx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux